Hlavní obrázek projektu HARMONIA

HARMONIA

... umění žít

PRODEJ ZAHÁJEN!

Základní informace o projektu

0

volných bytů v nabídce

1 ha

soukromého pozemku

MHD

v docházkové vzdálenosti

1+kk - 5+kk

dispozice

4Q/2025

datum dokončení

V uzavřeném areálu bývalé čokoládovny, který se rozkládá v zeleném srdci pražských Hrdlořez, právě vzniká 68 nových a jedinečných bytů o dispozicích 1+kk až 5+kk. Nový rezidenční projekt nabídne kromě bytů i soukromý lesopark o rozloze 1 ha, jenž je součástí přírodního parku Smetanka a je v těsné blízkosti cyklostezky a meandrů Rokytky.

Protnutí historie, přírody a luxusu je zde patrné na každém kroku. Nové byty jsou zasazeny do tří architektonicky odlišných budov a nabídnou nejen moderní bydlení ve vysokém standardu, ale především domov pro ty, kteří od bydlení očekávají více než jen místo k přespání.

2023-09-01

Zahájení stavby

2024-04-12

Zahájení prodeje

4Q/2024

Dokončení hrubé stavby

4Q/2025

Dokončení stavby

„Rodinné bydlení ve vysokém standardu“

Více než polovina bytů v tomto unikátním projektu se pyšní dispozicemi 3+kk až 5+kk, které jsou ve spojení s vysokým standardem a umístěním projektu ideálním místem pro vytvoření šťastného rodinného zázemí.

Kromě kvalitního bydlení nabízí tento projekt i rozmanité služby, jako například saunu s odpočívárnou, vnitřní i venkovní posilovnu, dětský klub, shuttle či konzultační místnost pro rodinného lékaře.

Již nemusíte každý víkend přemýšlet kam s rodinou vyrazíte. Zůstaňte doma… Můžete se procházet v soukromém lesoparku nebo kolem meandrů Rokytky, projíždět se na kole po zeleném okolí, udělat si piknik u Hořejšího rybníku, nebo můžete vyrazit na dětské hřiště, které se nachází přímo v lesoparku projektu HARMONIA.

Podaří-li se Vám udat ratolesti k prarodičům, můžete vyrazit do soukromé sauny přímo v areálu, nebo si zacvičit v soukromé posilovně, ať vnitřní, či venkovní a užívat si propojení areálu s přírodou naplno.

Plusy

1 ha soukromého lesoparku

Sauna s odpočívárnou

Venkovní i vnitřní posilovna

Umývárna kol a psů

Místnost pro rodinného lékaře

Shuttle - privátní doprava

Dětská skupina v areálu

Přímé napojení na cyklostezku

HARMONIA představení okolí video
Okolí
Okolí 2
Okolí3
Okolí 4
Okolí 5
Okolí 6

Lokalita

„Kouzlo okolí“

Uzavřený areál obklopen ze tří stran lesem nabízí možnost úniku od každodenního shonu a hluku velkoměsta. Soukromý lesopark, který je součástí přírodního parku Smetanka, propojuje areál se zbytkem parku, jenž je ideálním místem k procházkám, cyklistice a dalšímu nejen sportovnímu vyžití. V širším okolí projektu naleznete veškerou občanskou vybavenost, kupř. obchody (Lidl, Kaufland, Retail park Poděbradská), vzdělání (SOŠ, ZUŠ, MŠ, ZŠ), parky (Smetanka, Malešický les, Vrch Višňovka, botanická zahrada), sportovní vyžití (cyklostezka, venkovní posilovna, fotbalová i dětská hřiště, tenisové kurty, inline dráha, motokáry) a mnoho dalšího…

Mapa

Logo projektu HARMONIA

Foto ze stavby (14.5.2024)

Zaujal vás projekt?

kontaktujte přímo prodejce na emailu: HARMONIA@gaudi.cz nebo na telefonu: +420 733 663 644

Dostávat novinky o projektu