Služby

Zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí

Jedná se o základní metodu vyhledávání zájemců o koupi nebo pronájem či prodej majetku. Její úspěšnost spočívá především v profesionální analýze majetku, jeho prezentaci na trhu a schopnosti akcentovat výhody při jeho koupi. Dále ve správném určení ceny a stanovení dalších právních a obchodních podmínek pro koupi nemovitosti. Neodmyslitelnou součástí každé transakce je právní servis, tj. vedení případu od prvopočátku až po předání novému majiteli, včetně poradenství a obstarání všech nutných předpokladů po převod nemovitosti.

Investiční a developerská činnost

Od roku 1999 provádí společnost Gaudí prostřednictvím svých dceřinných společností developerskou činnost zaměřenou na přípravu a realizaci bytových projektů. Aktivity jsou soustředěny na Prahu a nejbližšího okolí.

Provádění aukcí
a dražeb nemovitostí

Dražba je způsob prodeje používaný v případě nemovitostí. Je to zcela transparentní metoda vyhledání nejvhodnějšího zájemce před zraky ostatních, kdy vítězí a majetek získává ten, který učiní nejlepší nabídku. Nejčistší metoda prodeje, avšak za předpokladu většího množství zájemců o stejnou věc.

Výběrová řízení jsou obdobou dražeb, probíhají však v písemné podobě, kde jsou podstatou konkurenční nabídky jednotlivých zájemců a kritériem pro výběr nejvhodnějšího zájemce musí být pouze výše nabízené kupní ceny.

Prodej bytů
z nové výstavby

Nabízíme prodej vlastních bytů v novostavbách, rezidenční byty či nové byty na prodej v bytových domech. Dále pak zajišťujeme zprostředkování prodeje bytů z externích developerských projektů.

Jsme členy Asociace realitních kanceláří ČR

Řádným členem ARK ČR jsme již od roku 1998, jsme povinni řídit se etickým kodexem a snažíme se o zlepšení úrovně služeb realitních kanceláří v České republice.

Komplexní služby
včetně právního servisu

Pro klienty zajišťujeme vlastní právní servis v oblasti nemovitostí.

Zajistíme financování v případě koupě a vypracování znaleckého posudku. Garantujeme kvalitní servis u veškerých smluvních i finančních záležitostí.